Doprava a platba

Spôsob doručenia objednaného tovaru je možné vybrať pri zadávaní parametrov objednávky v košíku. Prípadná cena dopravného je stanovená v objednávke. Ponúkame Vám tieto možnosti:

• Kurierska služba platba prevodom alebo na dobierku.

Cena dopravy je závislá od hmotnosti objednaného tovaru. 

Kuriérskou službou SPS, GEIS, GEIS Cargo v celej SR:

 * jednotlivé ceny za dopravu nájdete pri tovare!

Pre objednávky zo zahraničia uvedené ceny dopravy neplatia! O ich hodnote je potrebné sa informovať e-mailom alebo na zákazníckej linke.

 

Faktúra za tovar, záručný list a ostatná dokumentácia je zasielaná spolu s tovarom. V prípade, že predávajúci nevie vybaviť objednávku jednorázovo, predovšetkým z dôvodu, že určitý druh tovaru nie je skladom, informuje zákazníka o možnostiach čiastočných dodávok tovaru prípade jeho náhradou.

 

MOŽNOSTI  PLATBY:

1) Platba dobierkou

Pri platbe dobierkou je tovar odoslaný na doručovaciu adresu uvedenú pri objednávaní tovaru, prípadne na doručovaciu adresu uvedenú vo Vašom užívateľskom profile. Prepravca Vám zásielku odovzdá až po vyplatení ceny zásielky.

2) Platba bankovým prevodom

Pri platbe bankovým prevodom je nutné uskutočniť platbu v prospech nášho účtu v priebehu 15 dní. Ak sa platba do 15 dní nevykoná, sme nútený objednávku zrušiť a tovar prepustiť iným zákazníkom.

Pokiaľ pri potvrdzovaní objednávky zvolíte platbu prevodom vopred, systém Vám automaticky vypíše údaje potrebné pre uskutočnenie platby. Rovnaké údaje Vám pre kontrolu prídu na e-mailovú adresu uvedenú vo Vašom užívateľskom profile.

Objednaný tovar je odosielaný až po pripísaní príslušnej sumy na náš účet.

3) Osobný odber

Ak ste si vybrali ako spôsob doručenia “Osobný odber”, po potvrdení skladovej dostupnosti od nášho obchodníka a e-shopu si môžete tovar vyzdvihnúť osobne na našej prevádzke v pracovné dni od 8:00 do 15:30 hod.

* doba platnosti osobného odberu je 3 pracovné dní od kontaktovania naším personálom o prevzatí tovaru na určenej adrese. Ak nemôžete tovar vyzdvihnúť do 3 pracovných dní, prosíme o kontaktovanie Nás ohľadom neskoršieho vyzdvihnutia prípadne náhradný termín. Ak sa tak nestane, Vaša objednávka bude po 72 hod zrušená a tovar bude poskytnutý na ďalší predaj.

* adresa pre osobný odber:

Nová 295 , 027 44 Tvrdošín (vedľa TESCO)